body krem banner
body krem siparis

Body Krem Etkileri

Body Krem Etkileri

Bir kadın için cildinin sorunsuz ve pürüzsüz olması güzelliğinin aynası gibidir. Güzelliğin sadece yüzde olduğu algısı erkeklere ait, yanlış bir düşüncedir. Hiçbir bayan yoktur ki sadece yüzüne özen göstersin ve bedenini önemsemesin. Tabi ki bazı etmenler, bazı kadınların bedenlerinde çok erken deformasyona uğramaya sebep olur. Kilo alıp verme, yaşlanma, güneş vs. gibi… Bu durumdan her bayan rahatsız olur fakat bunun önüne nasıl geçeceğini tam olarak bilemez. Oysa günümüzde alternatif tip bizlere birçok ürün geliştirerek, cilt sorunlarımızın da önüne geçmeyi başarmıştır. Örneğin kadınların en çok takıntı haline getirdikleri kararma problemine de Alternatif tip, geliştirdiği beyazlatıcı kremler sayesinde büyük ölçüde çözüm olmayı başarmıştır.

body-cream-kullananlarBody Krem etkileri ile cilt beyazlatma konusunda, Alternatif Tip’in insanlara sunmuş olduğu en güzel ürünlerden bir tanesidir. Avrupa da uzun yıllardır kullanılan bu ürün artık ülkemizde de bayanların kararma ve güneş lekesi sorunlarına çözüm oluyor. Kararma denilen olay, vücudun hassas bölgelerinde gerçekleşen, ince derilerin zamanla renk değiştirerek koyulaşmasına denir. En çok; koltuk altı bölgesi ve genital bölgede rastlanan bir problemdir. Bunların dışında dirseklerde, bazen yüzde bile rastlanabilmektedir. Fakat başta da söylediğimiz gibi en çok hassas bölgelerde rastlanır. Bu beyazlatıcı kremi vücudunuzun her bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz için lekenin hangi bölgenizde olduğunun hiçbir önemi bulunmamaktadır. Yüzünüz dahil olmak üzere vücudunuzun herhangi bir yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Body Krem kullanımı da son derece kolaydır. Kremi mutlaka kuru zemin üzerinde kullanmalısınız. Örneğin koltuk altına mı kullanacaksınız? Önce zemini güzelce kurulayın, sonra da kremden sıkın. Birkaç dakika kremi masaja yaparak o bölgeye emdirmelisiniz. Yani krem zeminde tamamen kaybolmalı. 3 – 4 dakikalım bir masaj yeterli olacaktır. Kremi masajla sürmenizin bir diğer avantajı, kremin çok daha çabuk etki etmesinde faydası olmasıdır. Hangi bölgeniz için bu uygulamayı yapacaksanız, günlük 2 seans olarak yapmalısınız. Akşam – sabah şeklinde kremi cildinize uygulayabilirsiniz. Kısa bir zaman sonra kremin etkisini gösterdiğini ve kararan bölgelerinizin renk değiştirerek beyazlamaya başladığını görebilirsiniz.Yorumlar (1 Yorum)

  • Serpil 30 Ağustos 2015

    mrb gercekten cok etkili bir ürün ilk kullandığım andan itibaren siyah noktalarda etkisini göstermeye başladı. tahriş ve yanma gibi diğer kremler gibi olumsuz etkileri yok 3 gündür kullanıyorum cok begendim


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Kategoriler


footer bilgi