body krem banner
body krem siparis

KAFUR – Özel Masaj ve Ağrı Giderici Krem

KAFUR – Özel Masaj ve Ağrı Giderici Krem
Yoğun iş temposu veya tam aksi hareketsizlik vücutta birçok ağrının nedeni olabilir. Daha dinç ve sağlıklı bir vücut için günümüzde takviye ürünler formüle edilmektedir. Mesela ani bir harekette sırt tutulması veya kasların zorlanmasıyla oluşan ağrı gibi durumlarda Özel Masaj ve Ağrı Giderici Krem kullanımı vücudun rahatlamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca Kafur krem siğil, yanık, uçuk ve benzeri cilt problemlerinde de deriyi yumuşatma ile onarma bakımında destek olmaktır.

Kullanımı
Ağrılı veya cilt problemi olan bölgeye bir miktar sürülerek masaj yapılır. Ağrının ya da problemin boyutuna göre uygulamaya düzenli olarak bir süre devam edilir.

İçeriği
Adından da belli olduğu gibi Kafur ağacından elde edilmekte olan krem, mentol ve okaliptüs gibi uçucu yağlarla özleştirilen bir formüle sahiptir.

Uyarılar
Tespit edilen bir cilt hastalığına sahip olan bireylerin kullanımdan önce hekimine danışması gerekir. Hamile ve çocuklar üzerinde kullanımı tavsiye edilmez. Doğal maddelerden üretildiğinden ötürü bilinen bir yan etkisi yoktur ama beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanım kesilmelidir.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Kategoriler


footer bilgi